Методом лиття під тиском виробляється більше третини від загального обсягу виробів з полімерних матеріалів. У зв'язку з високою продуктивністю і відносно високу вартість оснастки в основному застосовується при великосерійному і масовому виробництві виробів з пластмас.
Сировина для лиття являє собою гранули термопластів, термоеластопластів і термореактивні порошки, що володіють широким діапазоном механічних і фізичних властивостей.
Термопластичні матеріали зберігають здатність до повторного перероблення після формування, а термореактивні під час перероблення зазнають незворотних хімічних змін, що призводять до утворення неплавкого та нерозчинного матеріалу.
У процесі лиття спеціально підготовлений матеріал надходить у зону шнека машини, де розчиняється, а потім під високим тиском впорскується в пресформу через литникові канали, заповнюючи з високою швидкістю її порожнину, а потім, остигаючи, утворює відливку.
Твердження матеріалу відбувається спочатку біля холодних стінок порожнини форми, а потім поширюється вглиб тіла виливання.
Термопластичні матеріали зберігають здатність до повторної переробки після формування, а термореактивні при переробці зазнають необоротні хімічні зміни, що призводять до утворення неплавкого і нерозчинного матеріалу. В процесі лиття спеціально підготовлений матеріал надходить в зону шнека машини, де розплавляється, а потім під високим тиском впорскується в прес-форму через літніковие канали, заповнюючи з високою швидкістю її порожнину, а потім, остигаючи, утворює оливок. Отверждение матеріалу відбувається спочатку у холодних стінок порожнини форми, а потім поширюється вглиб тіла виливки.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1,50 ₴